Zipangu Pro Neerpelt 2017

 

Kumite
1ste plaats Kadetten plus Zenno Bollen
2de plaats Kadetten meisjes plus Priscilla Van Der Schoot
2de plaats Senioren dames open  Jennifer Van Der Schoot
3de plaats pre minimiemen  Tess Vervoort
3e plaats  Miniemen min Melissa Van Der Schoot
3de plaats Junioren open Caitlin Van Vlimmeren 
3de plaats Junioren plus Jordy Van Waesberghe 
     

Maitoshi Kachi Trophy 2017

Kumite
1ste plaats Kadetten Zenno Bollen
2de plaats Senioren +61 Jennifer Van Der Schoot
2de plaats Kadetten  Lars Van Hove 
3de plaats Preminiemen  Tess Vervoort
3de plaats Senioren +75 Berre Alofs
3de plaats Miniemen  Melissa Van Der Schoot
     

Vlaams kampioenschap 2017

 Kumite
1ste plaats Pupillen plus Liam Voets 
1ste plaats Preminimien meisjes plus Tess Vervoort
1ste plaats Kadetten meisjes plus  Priscilla Van Der Schoot
1ste plaats Kadetten jongens plus  Viktor Melotte
1ste plaats Junioren jongens plus Jordy Van Waesberghe
1ste plaats Senioren heren plus   Eros Kajanaku 
2de plaats  Kadetten jongens plus  Zenno Bollen
2de plaats Junioren jongens plus Magomed Baikarov 
2de plaats Senioren dames open  Jennifer Van Der Schoot
2de plaats Senioren heren plus  Yoni Demul 
2de plaats Pupillen meisjes open  Pia Swarup 
3de plaats Miniemen meisjes min Melissa Van Der Schoot
3de plaats Junioren meisjes open Sam Vervoort 
3de plaats Junioren meisjes open Caitlin Van Vlimmeren 
   

Sittard Cup 2016

Kumite
1ste plaats U21 +67 kg Berre Alofs
2de plaats Senioren +75 kg Berre Alofs
3e plaats Senioren +61 kg Jennifer Van Der Schoot
3de plaats Kadetten + 54 kg Pricilla Van Der Schoot
3de plaats U21 +61 kg Jennifer Van Der Schoot

Belgian Open 2016

Kumite
2de plaats Senioren +61 kg Jennifer Van Der Schoot
3de plaats Kadetten +54 kg Pricilla Van Der Schoot

Beker van Hoeselt 2016

Kumite
1ste plaats Junioren Jordy Van Waesberghe
1ste plaats Senioren Eros Kajanaku
1ste plaats Preminimen  Tess Vervoort
1ste plaats Senioren Jennifer Van Der Schoot
2de plaats Senioren Yoni Demul 
3de plaats Junioren Antonio Guegiuèrre
3de plaats Junioren Caitlin Van Vlimmeren
3de plaats Kadetten Zenno Bollen
3de plaats Kadetten
Viktor Melotte 

Euro Grand Prix Pilzen 2016

Kumite
2de plaats Kadetten  Zenno Bollen
3de plaats U21-75 kg Eros Kanajaku

Lioncup 2016

Kumite
2de plaats  U21 +68 kg Jennifer Van der Schoot

Open Luxemburg Differdange 2016

Kumite
2de plaats Senioren -80kg Bryan Van Waesberghe
2de plaats Kadetten Zenno bollen
3de plaats junioren jongens +76kg Berre Alofs

Provinciaal kampioenschap 2016

Voorlopige resultaten moet nog aangevuld worden

Kumite
1ste plaats Junioren jongens  Hicham Mesbah
1ste plaats Junioren meisjes Sam Vervoort
1ste plaats Kadetten meisjes Pricilla Van der Schoot
1ste plaats Kadetten jongens Viktor Melotte
1ste plaats Pre-Miniemen meisjes Tess Vervoort
2de plaats Kadetten meisjes Caitlin Van Vlimmeren
2de plaats Miniemen meisjes Melissa Van der Schoot
2de plaats Senioren dames Aileen Van Vlimmeren
2de plaats Junioren meisjes Jennifer Van der Schoot
2de plaats Senioren heren Driss Mesbah
Ippon Kumite
1ste plaats Pre-Miniemen meisjes Tess Vervoort
1ste plaats Pre-Miniemen jongens Liam Voets
Kata
1ste plaats Heren +16j  kyugraden Hicham Mesbah
1ste plaats Pre-Miniemen jongens Liam Voets
1ste plaats Miniemen meisjes Aline Raedemaeckers
2de plaats Kadetten jongens Zenno Bollen
2de plaats Heren +16j  kyugraden Driss Mesbah
3de plaats Junioren meisjes Sam Vervoort
3de plaats Pre-Miniemen jongens Rinz Bollen

Krokoyama-cup 2016

Kumite
3de plaats U21 -75kg Eros Kajanau
3de plaats Kadetten meisjes +54 kg Sofie De Vos