Uitslagen 2013

 

Belgian Open Leuven
Kumite
1ste plaats  Kadetten jongens +70 Berre Alofs
3de plaats Seniors mannen -84 Jeroen Quets

 

Beker van Lochristi
Kumite
1ste plaats  Miniemen jongens + Jordy Van Waesberhe
1ste plaats Kadetten jongens + Berre Alofs
1ste plaats Seniors mannen + Kenny Koster
2de plaats Miniemen + Magomed Bairakov
2de plaats Senioren mannen -68 Kenny Koster
3de plaats Pre-miniemen jongens - Zenno Bollen
3de plaats Miniemen Jongens - Jason De Wilde
3de plaats Juniors Jongens + Eros Kajanuka

 

Beker van Hoeselt
Kumite
1ste plaats  Miniemen jongens + Jordy Van Waesberhe
1ste plaats Juniors jongens + Eros Kajanuka
1ste plaats Seniors mannen -84 Jeroen Quets
2de plaats Pupillen meisjes - Melissa Van Der Schoot
2de plaats Pre-miniemen jongengs - Zenno bollen
2de plaats Senioren mannen -68 Kenny Koster
3de plaats Pupillen jongens+ Kleo Shala
3de plaats Pre-miniemen meisjes + Lore Hullebusch
3de plaats Miniemen meisjes + Pricilla Van Der Schoot
3de plaats Kadetten jongens - Lars Wittel
3de plaats kadetten jongens + Berre Alofs

 

Sittard cup
Kumite
2de plaats  Miniemen jongens +53 Jordy Van Waesberhe
3de plaats Juniors jongens +63 Eros Kajanuka
3de plaats Seniors open Jeroen Quets

  

Euro Grand Prix Pilzen
Kumite
3de plaats  Senioren +75 Jeroen Quets
3de plaats Senioren open Bryan Van Waesberghe

  

Lion cup Luxemburg 2013
Kumite
2de plaats  Senioren +75 Jeroen Quets

 

 

11e open West-Brabantse karate toernooi 2013
Kata
1ste plaats   Dax Leysen
3de plaats Pupillen meisjes Aline Rademakers
2de plaats Pre-miniemen jongens Kristof Rademakers
1ste plaats Pre-miniemen jongens Zenno Bollen
2de plaats Miniemen jongens Jason De Wilde

 

Galatornooi Bornem 26/05/2013

Kumite

3de plaats Kadetten meisjes Lina Vermeiren
2de plaats Miniemen jongens Jordy Van Waesberghe
1ste plaats Kadetten jongens Berre Alofs
2de plaats Kadetten jongens Eros Kajanaku

 

Provinciaal kampioenschap Geel 28/04/2013

Kata

2de plaats Pupillen meisjes Aline Rademakers
3de plaats Pupillen meisjes Melissa Van Der Schoot
3de plaats Pupillen meisjes Nette De Cock
2de plaats Pupillen jongens Younes Hamaida
1ste plaats Pre-miniemen meisjes Lore Van Hullebusch
1ste plaats Pre-miniemen jongens Zenno Bollen
3de plaats Pre-miniemen jongens Kristof Rademakers
3de plaats Miniemen meisjes Pricilla Van Der Schoot
3de plaats Cadetten meisjes Lina Vermeiren

Kata per ploeg -14 jaar

2de plaats Voris Schoten 2 Aline Rademakers, Nette De Cock, Melissa Van Der Schoot
3de plaats Voris Schoten 1 Zenno Bollen, Gregory Covens, Marco Bientz

Kumite

2de plaats Pupillen meisjes Floor Alofs
3de plaats Pupillen meisjes Aline Rademakers
1ste plaats Pre-miniemen meisjes Lore Van Hullebusch
1ste plaats Pre-miniemen jongens Zenno Bollen
3de plaats Pre-minieman jongens Gilles Buytaert
3de plaats Pre-miniemen jongens Kristof Rademakers
1ste plaats Miniemen jongens Jordy Van Waesberghe
3de plaats   Marco Bientz
2de plaats Cadetten meisjes Lina Vermeiren
1ste plaats Cadetten jongens Berre Alofs
2de plaats Cadetten jongens Eros Kajanaku
1ste plaats Seniors Bryan Van Waesberghe
2de plaats Seniors Jeroen Quets

Ploeg 3 kamper 18+

1ste plaats Voris Schoten kumite team Bryan, Jeroen en mimoun

 

Belgisch Kampioenschap Schoten 23-24/02/2013

Kumite

2de plaats Miniemen plus Jordy Van Waesberghe
1ste plaats Kadetten +63 kg Berre Alofs
2de plaats Kadetten +63 kg Eros Kajanuka
1ste plaats Seniors -67 kg Kenny Koster
2de plaats Seniors +75 kg Jeroen Quets
3de plaats Seniors +75 kg Bryan Van Waesberghe

 

Vlaams kampioenschap te Beerse  27/01/2013

Kata

3de plaats Preminiemen jongens Zenno Bollen
2de plaats Miniemen jongens Magamed Bairakov

Kumite

2e plaats Pupillen meisje min Melissa Van Der Schoot
3de plaats Pupillen meisje min Lisa Stark
3de plaats Pupillen meisje min Aline Rademakers
2de plaats Pupillen jongens min Gillis Buytaert
3de plaats Pupillen meisjes plus De Cock Nette
3de plaats Preminiemen meisjes plus Davina Breugelmans
3de plaats Preminiemen meisjes plus Lore Van Hullebusch
3de plaats Miniemen meisjes min Nicky Fiten
1ste plaats Miniemen jongens plus Jordy Van Waesberghe
2de plaats Miniemen jongens plus Magamed Bairakov
1ste plaats Kadetten jongens plus Berre Alofs
2de plaats Kadetten jongens plus Eros Kajanaku
3de plaats Junioren heren plus Levi Grouls
1ste plaats Senioren heren plus Dimitri Ceusters