Uitslagen 2012

Belgium open kumite 11/11/2012

3de plaats Senioren -84 kg Jeroen Quets
3de plaats Senioren -67 kg Kenny Koster
1ste plaats Senioren +84 kg Bryan Van Waesberghe

 

 

Beker van Lochristi 04/11/2012

Kata

1ste plaats Preminiemen jongens Zenno Bollen
3de plaats Miniemen Magomed Bairakova

Kumite

1ste plaats Miniemen min jongens Magomed Bairakova
2de plaats Miniemen min meisjes Niki Fiten
1ste plaats Kadetten plus jongens Berre Alofs
1ste plaats Junioren plus jongens Levi Grouls
3de plaats Preminiemen plus meisjes Lore Van Hullebusch
2de plaats Preminiemen min jongens Zenno Bollen

 

Beker van Hoeselt 07/10/2012

2de plaats pupillen jongens 8/9 jaar plus Kleo Shala
3de plaats miniemen jongens 12/13 jaar plus Yordi Waesberghe
1ste plaats kadetten jongens 14/15 jaar plus Berre Alofs
3de plaats kadetten jongens 14/15 jaar plus Eros Kajunka
1ste plaats junior/senior heren 18+ min Nikki Koster

 

Provinciaal Kampioenschap Antwerpen te Beerse 22/04/2012

Kata

2de plaats pupillen meisjes Nette Decock
3de plaats pupillen meisjes Aline Rademakers
2de plaats preminiemen meisjes Eline Ribaucourt 
3de plaats preminiemen meisjes Celine Janssens
2de plaats cadetten meisjes Jasmine Nollet 
2de plaats dames kyu +16 Stephanie Buyse
3de plaats pupillen jongens Matthias Brosius
2de plaats preminiemen jongens Zenno Bollen 
3de plaats preminiemen jongens Marco Bientz
1ste plaats miniemen jongens Magomed Bairakov
3de plaats miniemen jongens Berre Alofs
3de plaats miniemen jongens Adam Nollet
3de plaats heren kyu +16 Vincent Ribaucourt
3de plaats heren kyu +16 Joery Van Oosterwijck
1ste plaats heren dan +16 Sven Van Der Aa

Kata ploeg -14

3de plaats voris 3 Zenno Bollen, Marco Bientz, Gregory Covens

Kumite

2de plaats pupillen meisjes Lisa Stark
2de plaats preminiemen meisjes Eline Ribaucourt
3de plaats preminiemen meisjes Lore Van Hullebusch
1ste plaats cadetten meisjes Jasmine Nollet
2de plaats junioren dames Lotte De Keyzer
1ste plaats senior dames Stephanie Buyse
3de plaats plaats senior Garcia Pinteno
1ste plaats preminiemen jongens Zenno Bollen
2de plaats preminiemen jongens Marco Bientz
3de plaats preminiemen jongens Gregory Covens
1ste plaats miniemen jongens Berre Alofs
2de plaats miniemen jongens Adam Nollet
3de plaats miniemen jongens Jelle Van Oosterwyck
3de plaats miniemen jongens Magomed Bairakov
1ste plaats cadetten jongens Eros Kayanaku
1ste plaats junioren heren Vincent Ribaucourt
2de plaats junioren heren Levi Grouls
3de plaats junioren heren Joeri Van Oosterwijck
3de plaats senioren heren Kenny Koster
3de plaats senioren heren Yaron Guns

 

Belgisch Kampioenschap 17 & 18/03/2012 te Namen

2de plaats cadetten jongens +70 kg Eros Kajanaku
1ste plaats junioren jongens +76 kg Levi Grouls
3de plaats senioren heren -67 kg Kenny Coster
3de plaats senioren heren -67 kg Nicky Coster
3de plaats senioren heren -84 kg Jeroen Quets
1ste plaats senioren heren +84 kg Brian Van Waesberghe