Resultaten

Open West Brabantse – 7 September

Open West Brabantse – 7 September

UITSLAGEN:

Kata
Pupillen jongens 3° Hadouchi sami
Jongens 10/12 jaar3° Vink Thygo
seniors here2° Afzal mohamed Aizizi
Kumite
pupillen jongens +301° Hukic Zeno
meisjes 13/15  1° Vervoort Tess
 juniors dames          3° Tang Yanna 
juniors heren1° Bollen Zenno
2° Van Hove Lars
dames seniors3° Van Der Schoot Pricilla
3° Van Vlimmeren Aileen

INFORMATIE:

Datum:07-09-2019
Tijd:09:00 – 18:00
Locatie:sporthal in de Roos
Adres:Commandobaan 6
4706CL Roosendaal

info 0624222772

Provinciaal kampioenschap Aartselaar 2019

Provinciaal kampioenschap Aartselaar 2019

Kata 6/7 jaar gemengd                 3° Temirsultanov Muhammad
Kata 8/9 jaar jongens          1° De Wilde Senne
Kata 10/11 jaar jongens      1° Bollen Rinz       2° V.D. Broeck Dhani     3° Genyn Lennert
Kata 12/13 jaar meisjes       2° V.D. Broeck Sarah
Kata Teams min 14 jaar      3° Voris 1 en Voris 2
Kadetten Meisjes   3° V.D. Schoot Melissa
Kadetten Jongens   2° Neefs Yarne
Dames +16  kyu graden   3° Segers Jana
Dames +16  Dan graden   3° V.D. Schoot Pricilla en V.D. Schoot Jennifer
Heren +16 Dan graden  2° Azizi Mohammad Afzal
Ippon Kumite 7/9 jaar  meisjes en jongens
1° De Wilde Senne    2° Hucik Zeno  3° Van Hoof Alexandra
Ippon kumite 10/11 jaar meisjes
1° Vervoort Axelle    2° Swarup Pia
Ippon kumite 10/11 jaar jongens.
1° V.D. Broeck Dhani 2° Genyn Lennert 3° Vink thygo en Tanghe Tiago
Meisjes 8/9 jaar  3° Tanghe Tanah en Van Hoof Alexandra
jongens 8/9 jaar  1° De Wilde Senne 2° Hukic Zeno
Meisjes 10/11 jaar 1° Swarup Pia  3° Vervoort Axelle
Jongens 10/11 jaar  1° Bollen Rinz
Meisjes 12/13 jaar   1° Vervoort Tess
Kadetten Meisjes 1° Van Der Schoot Melissa  3° Tang Yanna
Kadetten Jongens 1° Van Hove Lars 2° Goeyvaerts Reno
Junioren Dames  1° Van Der Schoot Pricilla
Senioren dames 1° V.D. Schoot Jennifer 2° V. Vlimmeren 3° V. Vlimmeren Aileen.
Senioren Heren 1° Scheers Dylan 2° Azizi Mohammad Afzal

Zipangu pro Neerpelt 2019

kumite
pupillen boys  min cat :  3° Hukic Zeno
pupillen boys plus cat :   1° De Wilde Senne
kadetten boys plus cat :  1° Van Hove Lars   3° Goeyvaerts Reno
juniors girls  open : 2° Van der Schoot Pricilla
junior boys open :  1° Bollen Zenno
senior dames open : 2° Pricilla Van der Schoot

Belgisch Kampioenschap 2019 Luik

Miniemen +47    2° Vervoort Tess
Kadetten + 70  2° Goeyvaerts Reno
Junioren – 59  3° Van Der Schoot Pricilla
Junioren – 76 3° Bollen Zenno
Senioren + 68 3° Van Der Schoor Jennifer
Meisjes min 21   +68  3°  Van Der Schoot Jennifer
min 21   – 68    1° Caitlin Van Vlimmeren
min21   – 68   2° Aileen Van Vlimmeren

Belgisch kampioenschap LUIK 2019

Miniemen +47 2° plaats Vervoort Tess

Kadetten +70 2° plaats Goeyvaerts Reno

Junioren -59 3° plaats Van Der Schoot Priscilla

Junioren -76 3° plaats Bollen Zenno

Senioren +68 3°plaats Van der Schoot Jennifer

Min 21 – 68 1° plaats Caitlin van Vlimmeren

Min 21 – 68 2°plaats Aileen van Vlimmeren

Maitoshi Kachi Ninove Trophy 2019

Kumite
pupillen jongens + cat    :  3° De Wilde Senne en Van den broeck Dhani
PR min – girls  + cat     : 2° Swarup Pia
miniemen girls + cat : 1° Vervoort Tess
kadetten girls + cat : 1° Van Der Schoot Melissa
kadetten boys + cat : 1° Goeyvaerts reno
juniors girls + cat : 1° Van der schoot Pricilla
junior boys + cat : 1° Bollen Zenno
girls under 21 : 2° Van Vlimmeren Caitlin
dames seniors : 1° Van Der schoot Jennifer   2° Van Vlimmeren Aileen

Vlaamse Kampioenschappen Beerse 2019

Kata
Senioren 
Teams + 14 jaar : 3° Voris 2
Kumite
Jongens 8/9 jaar min cat : 3° Genyn Liam en Hukic Zeno
jongens 8/9 jaar plus cat : 1° De Wilde Senne 2° Van den Broeck Dhani
meisjes 8/9 jaar plus cat : 3° Van Der Veken Victoria
meisjes 8/9 jaar plus cat : 3° Van Der Veken Victoria
jongens 10/11 jaar plus cat : 3° Bollen Rinz
meisjes 10/11 jaar Plus cat : 3° Swarup Pia
meisjes 12/13 jaar plus cat : 3° Drijvers Luna
kadetten jongens plus cat : 1° Van Hove Lars  3° Goeyvaerts Reno
junioren jongens open : 1° Bollen Zenno
senioren heren min cat : 2° Azizi Mohammad Afzal
senioren dames open : 3° Van Vlimmeren Caitlin

Beker Van’t Kamp Leopoldsburg 2018

Kata
Jongens 12/13 jaar     2° Neefs Yarne
senioren heren           1° Mohammad Azizi Afzal
Kumite
Jongens 8/9 jaar 1° Hucik Zeno
3° De Wilde Senne
3° Van Den Broeck Dhani
Miniemen Meisjes +    3° Vervoort Tess
Kadetten  Meisjes +      3° Tang Yanna
Kadetten Jongens +       1° Van Hove Lars
Junioren jongens            1° Bollen Zenno
Senioren Heren                2° Scheers Dylan

Vlaams kampioenschap 2018

Kata
Jongens 8/9 jaar
Teams + 14 jaar          2° Voris 1    3° Voris 2
Kumite
meisjes 8/9 jaar         2° Swarup Pia
jongens 8/9 jaar min cat : 1° Hukic Zeno 
jongens 8/9 jaar plus cat : 2° Tanghe Tiago  3° Bollen Rinz
meisjes 10/11 jaar min cat : 2° Axelle Vervoort
meisjes 12/13 jaar min cat : 1° Vervoort Tess 3° Drijvers Lune en De Cuyper Hanne
kadetten meisjes min   : 1° Van Der schoot Melissa
kadetten jongens min : 3° Van Hove Lars
kadetten jongens plus : 1° Melotte Victor 2° Goeyvaerts Reno
Junioren meisjes min : 1° van Der Schoot Pricilla
junioren jongens min : 1° Bollen Zenno
junioren jongens plus : 2° Van Waesberghe Jordy
junioren meisjes plus : 3° Van Vlimmeren Caitlin
Senioren dames : 2° Van Der Schoot Jennifer
Senioren heren plus : 2° Peeters Pascal