door xve | dec 21, 2023 | Overzichtpagina, Uitslagen 2023
Pupillen 8/9 jaar
3° Okkerse Emma – pupillen meisjes min
1° Richa Bahia – pupillen meisjes plus
1° Mikertchan Ralph jongens
3° Tengrootenhuysen Jules jongens
Pre miniemen 10/11 jaar
1° De Wilde Noa – meisjes min
2° Lachiri Hala – meisjes min
3° Okkerse Helena – meisjes min
3° De Kimpe Alexia – meisjes min
1° Desenfans Rafael – jongens min
3° Pintelon Viktor – jongens min
1° Vekemans Luana – meisjes plus
3° De Clerck Annemarie – meisjes plus
2° Van Rolleghem Jeroen – jongens plus
3° Van den Bergh Matthias – jongens plus
Kadetten Jongens 14/15 jaar
3° Erdin Sinan – min
1° De Wilde Senne – plus
2° Tanghe Tiago – plus
3° Bollen Rinz – plus
Senioren dames
1° Van Der Schoot Melissa
2° Van Der Schoot Pricilla
door xve | dec 21, 2023 | Overzichtpagina, Uitslagen 2023
7 oktober 2023 Open Luik
2° Tess Vervoort – 66 juniors
2° Tess Vervoort – 66 min 21
8 oktober 2023 Beker van Hoeselt
Under 12 female min 1° Noa De Wilde
Under 16 men plus 3° Rinz Bollen
4/5 november 2023 Open Dutch – Almere
1° Tess Vervoort min 66 juniors female
2° Rinz Bollen plus 70 kadetten men
3° Luana Vekemans plus 40 preminiemen female
12 november Belgisch kampioenschap Geel
2° Tess Vervoort min 66 juniors girls
3° Noa de Wilde min 35 pre. Miniemen girls.
door xve | jun 21, 2023 | Overzichtpagina, Uitslagen 2023
3° PL Van Den Bergh Mathias PM plus
3° PL De Wilde Senne Kad Plus
1° Pl Swarup Pia Kad Min
1° PL Vervoort Tess Juniors
door xve | jun 21, 2023 | Overzichtpagina, Uitslagen 2023
3° PL Alexia De Kimpe Pup Min
3° PL Luana Vekemans PM Plus
2° PL De Wilde Senne Min Plus
1° PL Vervoort Tess Juniors
3° PL Van Der Schoot Pricilla Dames
3° PL Van Der Schoot Melissa Dames
door xve | mrt 9, 2023 | Overzichtpagina, Uncategorized
Kata pupillen 7/9 jaar 2° Joosen Alexander
Kumite
Pupillen Meisjes Min 3° De Kimpe Alexia
Pupillen Meisjes Plus 3° Lachiri Hala
3° Harutyunian Sara
Pupillen Jongens Min 2° Pintelon Viktor
3° Vekemans Kauli
Pupillen jongens Plus 2° Joosen Alexander
Pre. Min. meisjes Plus 3° Vekemans Luana
Pre. Min. jongens Plus 3° Hniedziejko Gabriel
Min. jongens plus 3° De Wilde Senne
Kad. Meisjes min 3° Swarup Pia
Jun. Meisjes open 3° Vervoort Tess
Sen. Dames plus 2° Van Der Schoot Pricilla
Sen. Heren min 1° Bollen Zenno
Sen. Heren plus 2° Van Hove Lars
Recente reacties