Internationaal 2018

Open Luxemburg    April
Senior dames +68      : 2° Van der schoot Jennifer
Under 21                        3° Van der Schhot Jennifer
Kadetten girls min 59  : 3° Hendriks Kamille
Juniors boys min 76  : 1° Bollen Zenno
Kadetten boys + 70  : 2° Goeyvaerts Reno
Banzai Cup 2018  september    Berlijn
juniors boys min 76   : 1° Bollen Zenno
under 21 girls    : 3° Van Der Schoot Jennifer
Open Nederlandse Almere
Juniors girls min 59   : Pricilla Van der Schoot
juniors boys min 76 : 2° Bollen Zenno
Open Sittard December
Kadetten boys plus 70 : 2° Goeyvaerts Reno
juniors boys min 76 : 1° Bollen Zenno
juniors girls min 59 : 3° Van Der Schoot Pricilla

Japans tellen

TELLENUITSPRAAK
1. IchiIetsj
2. NiNie
3. SanSan
4. ShiSjie
5. GoGo
6. RokuRok
7. ShichiSjiets
8. HachiHatsj
9. KuKoe
10. JuDjzoe
11. Ju IchiDjzoe Ietsj
12. Ju NiDjzoe Nie
13. Ju SanDjzoe San
14. Ju ShiDjzoe Sjie
15. Ju GoDjzoe Go
16. Ju RokuDjzoe Rok
17. Ju ShichiDjzoe Sjiets
18. Ju HachiDjzoe Hatsj
19. Ju KuDjzoe Koe
20. Ni JuNi Djzoe 

Internationaal 2019

WW CUP 12 april       Duitsland
Kadetten boys + 70  : 3° Goeyvaerts Reno
junior boys min 76 :  3° Bollen Zenno
Krokoyama cup  26 april Duitsland
kadetten boys min 70 :  3° Van hove Lars
kadetten boys plus 70 : 2° Goeyvaerts Reno
Provinciaal kampioenschap Aartselaar 2019

Provinciaal kampioenschap Aartselaar 2019

Kata 6/7 jaar gemengd                 3° Temirsultanov Muhammad
Kata 8/9 jaar jongens          1° De Wilde Senne
Kata 10/11 jaar jongens      1° Bollen Rinz       2° V.D. Broeck Dhani     3° Genyn Lennert
Kata 12/13 jaar meisjes       2° V.D. Broeck Sarah
Kata Teams min 14 jaar      3° Voris 1 en Voris 2
Kadetten Meisjes   3° V.D. Schoot Melissa
Kadetten Jongens   2° Neefs Yarne
Dames +16  kyu graden   3° Segers Jana
Dames +16  Dan graden   3° V.D. Schoot Pricilla en V.D. Schoot Jennifer
Heren +16 Dan graden  2° Azizi Mohammad Afzal
Ippon Kumite 7/9 jaar  meisjes en jongens
1° De Wilde Senne    2° Hucik Zeno  3° Van Hoof Alexandra
Ippon kumite 10/11 jaar meisjes
1° Vervoort Axelle    2° Swarup Pia
Ippon kumite 10/11 jaar jongens.
1° V.D. Broeck Dhani 2° Genyn Lennert 3° Vink thygo en Tanghe Tiago
Meisjes 8/9 jaar  3° Tanghe Tanah en Van Hoof Alexandra
jongens 8/9 jaar  1° De Wilde Senne 2° Hukic Zeno
Meisjes 10/11 jaar 1° Swarup Pia  3° Vervoort Axelle
Jongens 10/11 jaar  1° Bollen Rinz
Meisjes 12/13 jaar   1° Vervoort Tess
Kadetten Meisjes 1° Van Der Schoot Melissa  3° Tang Yanna
Kadetten Jongens 1° Van Hove Lars 2° Goeyvaerts Reno
Junioren Dames  1° Van Der Schoot Pricilla
Senioren dames 1° V.D. Schoot Jennifer 2° V. Vlimmeren 3° V. Vlimmeren Aileen.
Senioren Heren 1° Scheers Dylan 2° Azizi Mohammad Afzal