Kalender

Kalender

Kalender

Update Lessen Voris Karate aanpassing geldig vanaf 21 september 2020

Maandag Jeugd 8/12 jaar       18.15 tot 19.30

Jeugd 12 plus + gevorderden jeugd bruine band   18.30 tot 19.45

Volwassenen, junior, kadetten,    19.30 tot 21.00

Woensdag wedstrijd training  Jeugd 8/12 jaar   18.30 tot 20.00

                     Volwassenen en junior en kadetten 19.00 tot 20.30

Donderdag Jeugd 5/7 jaar 18.15 tot 19.15

                     Jeugd 8/12 jaar 18.15 tot 19.30

Volwassenen, junior, kadetten 19.30 tot 21.00

Jeugd 12 plus + gevorderden jeugd bruine band 18.30 tot 19.45

Zaterdag Jeugd 5/7 jaar 10.00 tot 11.00

                 Jeugd 8/11 jaar 10.00 tot 11.15

           Jeugd gevorderd 11.15 tot 12.45

            Volwassenen, junior, kadetten 11.15 tot 12.45

Regels jeugd corona code geel. Vanaf 1 september 2020

1°  10 minuten voor aanvang van de lessen aanwezig inkomhal sporthal.

Ouders dragen mondmasker in de inkomhal.

2°  Kinderen komen in karate  pak, kleedkamers zijn gesloten.

3° Sport tasje voor opberging sport schoenen, bij zich hebben.

     Mag flesje water in zitten.

4° Uitleg in verband met lidgeld, trainingen  worden gegeven in de inkomhal

Of in het cafetaria op het eerste verdiep.

5° Geen bezoek in de gangen, er is mogelijkheid om de kinderen te

Observeren buiten aan de ramen van de karate zaal.

6° Belangrijk : bij minste twijfel gezondheid kinderen thuis houden.

Bij komende regels jeugd vanaf 13 jaar en volwassenen.

1° Altijd verplaatsen met mondmasker in de inkomhal en gangen = verplicht

2° Aanwezig in kimono, geen douches en kleedkamers voorzien

3°  Oefeningen met partner altijd met mondmasker.

4° Belangrijk ingeval dat er max. bezetting is, gaan we outdoor,

Altijd loopschoenen en training voorzien.

5° Eind verantwoordelijkheid = altijd trainer in de dojo en Fons.

6° Belangrijk : er worden geen uitzonderingen toegestaan.

Aanpassing training uren in verband met corona.

Maandag 18.00 – 19.15  =   gevorderden 8/12 jaar

                  18.00 – 19.15   +  beginnelingen 8/12 jaar

Vanaf 13 jaar 19.30 tot 21.00

Woensdag 18.30 tot 20.00 wedstrijd training 8/12 jaar

                     18.45 tot 20.30 wedstrijd training vanaf 13 jaar

Donderdag 18.00 tot 19.10 =  5/7 jaar

                      18.00 tot 19.15 = 8/12 jaar

Vanaf 13 jaar 19.30 tot 21.00

Zaterdag 10.00 tot 11.00   = 5/7 jaar

                 11.00 tot 11.15 =  8/12 jaar

Gevorderden 8/12 jaar 11.15 /12.45 altijd in trainingspak + sport schoenen.

 Vanaf 13 jaar 11.15/12.45

Deze regels gelden vanaf 1 september 2020.

Zaterdag 23 mei start voorlopig terug training in open lucht.

Zaterdag 23 mei start voorlopig terug training in open lucht.

Wanneer elke zaterdag van 10.30 tot 12.00

                  Elke woensdag van 18.30 tot 20.00

Dit kan ten alle tijden gewijzigd worden.

Locatie gemeentelijk park Schoten.

Beter bekent onder de noemer Ridders hoeve en kasteel van Schoten.

Straat : Afspraak aan het huis Kasteeldreef 59.

Jogging, sportschoenen, en lets go.

Vergeet geen flesje water.

Groetjes Fons.

Uitslag: Beker van Neerpelt 1 maart 2O20

Beker van Neerpelt 1 maart 2O20

PR. Min jongens plus     : 2° PL Mertens Matiz

Kadetten meisjes plus   : 3° PL Vervoort Tess

Miniemen meisjes plus :  2° PL Swarup Pia

Junioren meisjes             : 3° PL Van Der Schoot Melissa

Senioren dames              : 2° PL Van Der Schoot Pricilla

Uitslag: Shoto United Cup Ham

Shoto United Cup Ham 9 februari 2020

Kata

6/7 jaar     gemengd     Temirsultanov Muhammad    3° PL

Kumite

Pupillen    jongens         Van Der Veken Vincent           3° PL

Pr. Plus    meisjes           Swarup Pia                                 1° PL

Pr. Plus     jongens          De Wilde Senne                        1° PL

                                           Bollen Rinz                                3° PL

Kad. Meisjes                    Vervoort Tess                           1° PL

                                           De Cuyper Hanne                    3° PL

Uitslag: Vlaams Kampioenschap Leopoldsburg 2020

Vlaams Kampioenschap Leopoldsburg   19 – 01 – 2020
Kata         
Heren Heren Team + 14 Jaar
Azizi Mohammad Afzal      1° PL
Voris Schoten                       3° PL
Pricilla V.D. Schoot
Melissa V.D. Schoot
Jennifer V.D. Schoot
Team min 14                 Voris Schoten                       3°PL
Hucik Zeno
De Wilde Senne
V.D. broeck Dhani
Kumite Meisjes / Dames
Pupillen Plus                 Van Hoof Alexandra             3°PL
PR. Min Plus                  Swarup Pia                             1°PL
Min. Min                        Vervoort Axelle                      3°PL
Kadetten plus               Vervoort Tess                        2°PL
                                         Van der Schoot Melissa      3PL
senioren min                 Van Der Schoot Pricilla       3°PL
senioren plus                Van Vlimmeren Caitlin        1°PL
Kumite        Jongens /Heren
Pr. Min Plus                  Mertens Matiz                      2°PL
junioren min                 Van Hove Lars                       1°PL
junioren plus                Goeyvaerts Reno                  2°PL

Uitslag: Beker ’t Kamp 2019 Leopoldsburg 17 November

Kata

Pupillen jongens

3° Hukic Zeno

Prem. Jongens

3° Bollen Rinz

Kumite

Pupillen jongens

1° Hukic Zeno

Pupillen meisjes

3° Van Hoof Alexandra

Pre. Miniemen jongens

3° Van den Broeck Dhani

3° Mertens Matiz

Pre. Miniemen meisjes

2° Swarup Pia

Min. Meisjes

1° Vervoort Tess

3° Vervoort Axelle

Kadetten Meisjes

1° Van der Schoot Melissa

Juniors jongens

1° Bollen Zenno

2° Goeyvaerts Reno

3° Van Hove Lars

Dames min 21                     

1° Van Der Schoot Pricilla  

Dames seniors

3° Van Vlimmeren Kaitlin

Uitslag: Beker Van Hoeselt 13 Oktober 2019

Leden van Voris Karate op het Podium:

Pupillen jongens plus
3°  Hucik Zeno

Pre. Min jongens mid
3° De Wilde Senne

Pre. Min jongens plus
2° Genijn Lennert
3° Bollen Rinz
3° Mertens Matiz

Min.Meisjes Plus
1° Vervoort Tess

Kad. Meisjes Plus
3° Van der Schoot Melissa

Jun. Jongens Min
2° Van Hove Lars

Jun. Jongens plus
1° Bollen Zenno
3° Goeyvaerts Reno

Sen. Dames min
2° Van der Schoot pricilla

Sen. Dames plus
1° Van der Schoot jennifer
2° Van vlimmeren Aileen

Open West Brabantse – 7 September

Open West Brabantse – 7 September

UITSLAGEN:

Kata
Pupillen jongens 3° Hadouchi sami
Jongens 10/12 jaar3° Vink Thygo
seniors here2° Afzal mohamed Aizizi
Kumite
pupillen jongens +301° Hukic Zeno
meisjes 13/15  1° Vervoort Tess
 juniors dames          3° Tang Yanna 
juniors heren1° Bollen Zenno
2° Van Hove Lars
dames seniors3° Van Der Schoot Pricilla
3° Van Vlimmeren Aileen

INFORMATIE:

Datum:07-09-2019
Tijd:09:00 – 18:00
Locatie:sporthal in de Roos
Adres:Commandobaan 6
4706CL Roosendaal

info 0624222772

Internationaal 2018

Open Luxemburg    April
Senior dames +68      : 2° Van der schoot Jennifer
Under 21                        3° Van der Schhot Jennifer
Kadetten girls min 59  : 3° Hendriks Kamille
Juniors boys min 76  : 1° Bollen Zenno
Kadetten boys + 70  : 2° Goeyvaerts Reno
Banzai Cup 2018  september    Berlijn
juniors boys min 76   : 1° Bollen Zenno
under 21 girls    : 3° Van Der Schoot Jennifer
Open Nederlandse Almere
Juniors girls min 59   : Pricilla Van der Schoot
juniors boys min 76 : 2° Bollen Zenno
Open Sittard December
Kadetten boys plus 70 : 2° Goeyvaerts Reno
juniors boys min 76 : 1° Bollen Zenno
juniors girls min 59 : 3° Van Der Schoot Pricilla

Japans tellen

TELLENUITSPRAAK
1. IchiIetsj
2. NiNie
3. SanSan
4. ShiSjie
5. GoGo
6. RokuRok
7. ShichiSjiets
8. HachiHatsj
9. KuKoe
10. JuDjzoe
11. Ju IchiDjzoe Ietsj
12. Ju NiDjzoe Nie
13. Ju SanDjzoe San
14. Ju ShiDjzoe Sjie
15. Ju GoDjzoe Go
16. Ju RokuDjzoe Rok
17. Ju ShichiDjzoe Sjiets
18. Ju HachiDjzoe Hatsj
19. Ju KuDjzoe Koe
20. Ni JuNi Djzoe 

Internationaal 2019

WW CUP 12 april       Duitsland
Kadetten boys + 70  : 3° Goeyvaerts Reno
junior boys min 76 :  3° Bollen Zenno
Krokoyama cup  26 april Duitsland
kadetten boys min 70 :  3° Van hove Lars
kadetten boys plus 70 : 2° Goeyvaerts Reno
Uitslag Provinciaal kampioenschap Aartselaar 2019

Uitslag Provinciaal kampioenschap Aartselaar 2019

Leden van Voris Karate op het Podium:

Kata 6/7 jaar gemengd
3° Temirsultanov Muhammad

Kata 8/9 jaar jongens
1° De Wilde Senne

Kata 10/11 jaar jongens
1° Bollen Rinz
2° V.D. Broeck Dhani 
3° Genyn Lennert

Kata 12/13 jaar meisjes
2° V.D. Broeck Sarah

Kata teams min 14 jaar
3° Voris 1 en Voris 2

Kadetten meisjes
3° V.D. Schoot Melissa

Kadetten Jongens
2° Neefs Yarne

Dames 16+ kyu graden
2° Segers Jana

Dames 16+ Dan graden
3° V.D. Schoot Pricilla
3° V.D. Schoot Jennifer

Heren +16 Dan graden
2° Azizi Mohammad Afzal

Kumite 7/9 jaar meisjes en jongens
1° De Wilde Senne   
2° Hucik Zeno 
3° Van Hoof Alexandra

Kumite 10/11 jaar meisjes
1° Vervoort Axelle    2° Swarup Pia

Kumite 10/11 jaar jongens.
1° V.D. Broeck Dhani
2° Genyn Lennert
3° Vink thygo en Tanghe Tiago

Kumite 8/9 jaar meisjes
3° Tanghe Tanah en Van Hoof Alexandra

Kumite 8/9 jaar jongens
1° De Wilde Senne
2° Hukic Zeno

Kumite 12/13 jaar Meisjes
1° Vervoort Tess

Kadetten meisjes
1° Van Der Schoot Melissa 
3° Tang Yanna

Kadetten Jongens
1° Van Hove Lars
2° Goeyvaerts Reno

Junioren dames
1° Van Der Schoot Pricilla

Senioren dames
1° V.D. Schoot Jennifer
2° V. Vlimmeren
3° V. Vlimmeren Aileen.

Zipangu pro Neerpelt 2019

kumite
pupillen boys  min cat :  3° Hukic Zeno
pupillen boys plus cat :   1° De Wilde Senne
kadetten boys plus cat :  1° Van Hove Lars   3° Goeyvaerts Reno
juniors girls  open : 2° Van der Schoot Pricilla
junior boys open :  1° Bollen Zenno
senior dames open : 2° Pricilla Van der Schoot