Kalender

Kalender

Kalender

Uitslag: Provinciaal Kampioenschap 29 mei 2022 Berlaar (Kumite)

Provinciaal Kampioenschap 29 mei 2022 Berlaar

Kumite meisjes & dames

Pupillen    1° Vekemans Luana

                   2° Okkerse Elena

                   3°De Wilde Noa

Kadetten   1° Swarup Pia

                    2° Vervoort Axelle

Junioren     1° Vervoort Tess

Kumite jongens & heren

Pupillen      1° Van Den Bergh Mathias

                     2° Van Rolleghem Jeroen

                     3° Van den Vonder Rik

Pre. Min.     2° Hniedziejko Gabriel

Miniemen   1° Mertens Matiz

                      2° Saeijs Benjamin

                      3° Bairakov Abdoelkariem

Senioren      1° Van Hove Lars

                       3° Azizi Mohamma afzal

Uitslag: Provinciaal kampioenschap 29 mei 2022 Berlaar (Kata)

Provinciaal kampioenschap 29 mei 2022 Berlaar

Kata

Pre Pupillen gemengd   1° Coolkens Mathis

                                           2° Vekemans Kauli

                                           3° Okkerse Emma

Pupillen meisjes              2° Lachiri Hala

                                           3° De Kimpe Alexia

                                           3° De Wilde Noa

Pupillen jongens              3° Van Den Bergh Mathias

                                            3° Joosen Alexander

Pre-min. meisjes              3° Dnoub Oumaima

Pre-min. jongens             3° Zukowski Simon

Min. jongens                     1° Saeijs Benjamin

                                             2° De Wilde Senne

                                             3° Bairakov Abdoelkariem

+16 kyu dames                  2° Vervoort Tess

+16 dan dames                  2° Van Der Schoot Melissa

                                              3° Van Der Schoot Priscilla

+16 dan heren                    1° Azizi Mohammad Afzal

Team – 12 jaar                    2° Voris Schoten 3

                                               3° Voris Schoten 1

                                               3° Voris Schoten 2

Team + 12 jaar                     1° Voris Schoten

Uitslag: Vlaamse Kampioenschap 15 Mei 2022 Aartselaar

Vlaamse Kampioenschap 15 Mei 2022 Aartselaar

Kata

Pupillen meisjes 2° Harutyunyan Sarah

                              3° De kimpe Alexia

                              3° Lachiri Hala

Senioren Heren  1° Azizi Mohammad Afzal

Kumite Dames

Pupillen open  2° De Wilde Noa

                           3° Vekemans Luana

Kadetten min   1° Vervoort Axelle

                            3° Swarup Pia

Junioren plus    2° Vervoort Tess

Senioren plus    2° Van Der Schoot Pricilla

Kumite Heren

Pupillen min     3° Joosen Alexander

Pupillen plus     3° Van Den Bergh Mathias

Miniemen plus  3° De Wilde Senne

Senioren min     3° Van Hove Lars

Heropstart karate vanaf 13 jaar. Op 3 Maart 2021

Locatie : speelplaats school Sint Cordula, is ook gedeeltelijk overdekt.

Gelegen op 150 meter van de de sporthal in dezelfde straat.

Dagen : Woensdag van 18.30 tot 20.00 uur.

                Zaterdag van 10.30 tot 12.00 uur.

Afspraak : aan de sporthal, ten laatste 10 minuten voor aanvang aanwezig.

Wij begeven ons gezamenlijk naar de school.

Kleding : sportkledij en sportschoenen, vergeet uw bescherming niet.

Vergunning, verzekering dient in orde te zijn.

Groetjes Fons.

Voorlopige indeling tot en met 12 jaar.

Voorlopige indeling tot en met 12 jaar.

Heropstart vanaf donderdag 12 November

Maandag 8/ tot en met12 jaar             18.15 tot 19.30

Woensdag gevorderden     18.30 tot 20.00

Donderdag  5/7 jaar             18.15 tot 19.15

8/tot en met 12 jaar         18.15 tot 19.30

Zaterdag      5/7 jaar            10.00 tot 11.00

                      8/9 jaar             10.00 tot 12.30

                      11/ tot en met 12 jaar  11.00 tot 12.30

Update Lessen Voris Karate aanpassing geldig vanaf 21 september 2020

Maandag Jeugd 8/12 jaar       18.15 tot 19.30

Jeugd 12 plus + gevorderden jeugd bruine band   18.30 tot 19.45

Volwassenen, junior, kadetten,    19.30 tot 21.00

Woensdag wedstrijd training  Jeugd 8/12 jaar   18.30 tot 20.00

                     Volwassenen en junior en kadetten 19.00 tot 20.30

Donderdag Jeugd 5/7 jaar 18.15 tot 19.15

                     Jeugd 8/12 jaar 18.15 tot 19.30

Volwassenen, junior, kadetten 19.30 tot 21.00

Jeugd 12 plus + gevorderden jeugd bruine band 18.30 tot 19.45

Zaterdag Jeugd 5/7 jaar 10.00 tot 11.00

                 Jeugd 8/11 jaar 10.00 tot 11.15

           Jeugd gevorderd 11.15 tot 12.45

            Volwassenen, junior, kadetten 11.15 tot 12.45

Regels jeugd corona code geel. Vanaf 1 september 2020

1°  10 minuten voor aanvang van de lessen aanwezig inkomhal sporthal.

Ouders dragen mondmasker in de inkomhal.

2°  Kinderen komen in karate  pak, kleedkamers zijn gesloten.

3° Sport tasje voor opberging sport schoenen, bij zich hebben.

     Mag flesje water in zitten.

4° Uitleg in verband met lidgeld, trainingen  worden gegeven in de inkomhal

Of in het cafetaria op het eerste verdiep.

5° Geen bezoek in de gangen, er is mogelijkheid om de kinderen te

Observeren buiten aan de ramen van de karate zaal.

6° Belangrijk : bij minste twijfel gezondheid kinderen thuis houden.

Bij komende regels jeugd vanaf 13 jaar en volwassenen.

1° Altijd verplaatsen met mondmasker in de inkomhal en gangen = verplicht

2° Aanwezig in kimono, geen douches en kleedkamers voorzien

3°  Oefeningen met partner altijd met mondmasker.

4° Belangrijk ingeval dat er max. bezetting is, gaan we outdoor,

Altijd loopschoenen en training voorzien.

5° Eind verantwoordelijkheid = altijd trainer in de dojo en Fons.

6° Belangrijk : er worden geen uitzonderingen toegestaan.

Aanpassing training uren in verband met corona.

Maandag 18.00 – 19.15  =   gevorderden 8/12 jaar

                  18.00 – 19.15   +  beginnelingen 8/12 jaar

Vanaf 13 jaar 19.30 tot 21.00

Woensdag 18.30 tot 20.00 wedstrijd training 8/12 jaar

                     18.45 tot 20.30 wedstrijd training vanaf 13 jaar

Donderdag 18.00 tot 19.10 =  5/7 jaar

                      18.00 tot 19.15 = 8/12 jaar

Vanaf 13 jaar 19.30 tot 21.00

Zaterdag 10.00 tot 11.00   = 5/7 jaar

                 11.00 tot 11.15 =  8/12 jaar

Gevorderden 8/12 jaar 11.15 /12.45 altijd in trainingspak + sport schoenen.

 Vanaf 13 jaar 11.15/12.45

Deze regels gelden vanaf 1 september 2020.

Zaterdag 23 mei start voorlopig terug training in open lucht.

Zaterdag 23 mei start voorlopig terug training in open lucht.

Wanneer elke zaterdag van 10.30 tot 12.00

                  Elke woensdag van 18.30 tot 20.00

Dit kan ten alle tijden gewijzigd worden.

Locatie gemeentelijk park Schoten.

Beter bekent onder de noemer Ridders hoeve en kasteel van Schoten.

Straat : Afspraak aan het huis Kasteeldreef 59.

Jogging, sportschoenen, en lets go.

Vergeet geen flesje water.

Groetjes Fons.

Uitslag: Beker van Neerpelt 1 maart 2O20

Beker van Neerpelt 1 maart 2O20

PR. Min jongens plus     : 2° PL Mertens Matiz

Kadetten meisjes plus   : 3° PL Vervoort Tess

Miniemen meisjes plus :  2° PL Swarup Pia

Junioren meisjes             : 3° PL Van Der Schoot Melissa

Senioren dames              : 2° PL Van Der Schoot Pricilla

Uitslag: Shoto United Cup Ham

Shoto United Cup Ham 9 februari 2020

Kata

6/7 jaar     gemengd     Temirsultanov Muhammad    3° PL

Kumite

Pupillen    jongens         Van Der Veken Vincent           3° PL

Pr. Plus    meisjes           Swarup Pia                                 1° PL

Pr. Plus     jongens          De Wilde Senne                        1° PL

                                           Bollen Rinz                                3° PL

Kad. Meisjes                    Vervoort Tess                           1° PL

                                           De Cuyper Hanne                    3° PL

Uitslag: Vlaams Kampioenschap Leopoldsburg 2020

Vlaams Kampioenschap Leopoldsburg   19 – 01 – 2020
Kata         
Heren Heren Team + 14 Jaar
Azizi Mohammad Afzal      1° PL
Voris Schoten                       3° PL
Pricilla V.D. Schoot
Melissa V.D. Schoot
Jennifer V.D. Schoot
Team min 14                 Voris Schoten                       3°PL
Hucik Zeno
De Wilde Senne
V.D. broeck Dhani
Kumite Meisjes / Dames
Pupillen Plus                 Van Hoof Alexandra             3°PL
PR. Min Plus                  Swarup Pia                             1°PL
Min. Min                        Vervoort Axelle                      3°PL
Kadetten plus               Vervoort Tess                        2°PL
                                         Van der Schoot Melissa      3PL
senioren min                 Van Der Schoot Pricilla       3°PL
senioren plus                Van Vlimmeren Caitlin        1°PL
Kumite        Jongens /Heren
Pr. Min Plus                  Mertens Matiz                      2°PL
junioren min                 Van Hove Lars                       1°PL
junioren plus                Goeyvaerts Reno                  2°PL

Uitslag: Beker ’t Kamp 2019 Leopoldsburg 17 November

Kata

Pupillen jongens

3° Hukic Zeno

Prem. Jongens

3° Bollen Rinz

Kumite

Pupillen jongens

1° Hukic Zeno

Pupillen meisjes

3° Van Hoof Alexandra

Pre. Miniemen jongens

3° Van den Broeck Dhani

3° Mertens Matiz

Pre. Miniemen meisjes

2° Swarup Pia

Min. Meisjes

1° Vervoort Tess

3° Vervoort Axelle

Kadetten Meisjes

1° Van der Schoot Melissa

Juniors jongens

1° Bollen Zenno

2° Goeyvaerts Reno

3° Van Hove Lars

Dames min 21                     

1° Van Der Schoot Pricilla  

Dames seniors

3° Van Vlimmeren Kaitlin

Uitslag: Beker Van Hoeselt 13 Oktober 2019

Leden van Voris Karate op het Podium:

Pupillen jongens plus
3°  Hucik Zeno

Pre. Min jongens mid
3° De Wilde Senne

Pre. Min jongens plus
2° Genijn Lennert
3° Bollen Rinz
3° Mertens Matiz

Min.Meisjes Plus
1° Vervoort Tess

Kad. Meisjes Plus
3° Van der Schoot Melissa

Jun. Jongens Min
2° Van Hove Lars

Jun. Jongens plus
1° Bollen Zenno
3° Goeyvaerts Reno

Sen. Dames min
2° Van der Schoot pricilla

Sen. Dames plus
1° Van der Schoot jennifer
2° Van vlimmeren Aileen