Open West Brabantse – 7 September

Open West Brabantse – 7 September

UITSLAGEN:

Kata
Pupillen jongens 3° Hadouchi sami
Jongens 10/12 jaar3° Vink Thygo
seniors here2° Afzal mohamed Aizizi
Kumite
pupillen jongens +301° Hukic Zeno
meisjes 13/15  1° Vervoort Tess
 juniors dames          3° Tang Yanna 
juniors heren1° Bollen Zenno
2° Van Hove Lars
dames seniors3° Van Der Schoot Pricilla
3° Van Vlimmeren Aileen

INFORMATIE:

Datum:07-09-2019
Tijd:09:00 – 18:00
Locatie:sporthal in de Roos
Adres:Commandobaan 6
4706CL Roosendaal

info 0624222772

Internationaal 2019

WW CUP 12 april       Duitsland
Kadetten boys + 70  : 3° Goeyvaerts Reno
junior boys min 76 :  3° Bollen Zenno
Krokoyama cup  26 april Duitsland
kadetten boys min 70 :  3° Van hove Lars
kadetten boys plus 70 : 2° Goeyvaerts Reno
Provinciaal kampioenschap Aartselaar 2019

Provinciaal kampioenschap Aartselaar 2019

Kata 6/7 jaar gemengd                 3° Temirsultanov Muhammad
Kata 8/9 jaar jongens          1° De Wilde Senne
Kata 10/11 jaar jongens      1° Bollen Rinz       2° V.D. Broeck Dhani     3° Genyn Lennert
Kata 12/13 jaar meisjes       2° V.D. Broeck Sarah
Kata Teams min 14 jaar      3° Voris 1 en Voris 2
Kadetten Meisjes   3° V.D. Schoot Melissa
Kadetten Jongens   2° Neefs Yarne
Dames +16  kyu graden   3° Segers Jana
Dames +16  Dan graden   3° V.D. Schoot Pricilla en V.D. Schoot Jennifer
Heren +16 Dan graden  2° Azizi Mohammad Afzal
Ippon Kumite 7/9 jaar  meisjes en jongens
1° De Wilde Senne    2° Hucik Zeno  3° Van Hoof Alexandra
Ippon kumite 10/11 jaar meisjes
1° Vervoort Axelle    2° Swarup Pia
Ippon kumite 10/11 jaar jongens.
1° V.D. Broeck Dhani 2° Genyn Lennert 3° Vink thygo en Tanghe Tiago
Meisjes 8/9 jaar  3° Tanghe Tanah en Van Hoof Alexandra
jongens 8/9 jaar  1° De Wilde Senne 2° Hukic Zeno
Meisjes 10/11 jaar 1° Swarup Pia  3° Vervoort Axelle
Jongens 10/11 jaar  1° Bollen Rinz
Meisjes 12/13 jaar   1° Vervoort Tess
Kadetten Meisjes 1° Van Der Schoot Melissa  3° Tang Yanna
Kadetten Jongens 1° Van Hove Lars 2° Goeyvaerts Reno
Junioren Dames  1° Van Der Schoot Pricilla
Senioren dames 1° V.D. Schoot Jennifer 2° V. Vlimmeren 3° V. Vlimmeren Aileen.
Senioren Heren 1° Scheers Dylan 2° Azizi Mohammad Afzal

Zipangu pro Neerpelt 2019

kumite
pupillen boys  min cat :  3° Hukic Zeno
pupillen boys plus cat :   1° De Wilde Senne
kadetten boys plus cat :  1° Van Hove Lars   3° Goeyvaerts Reno
juniors girls  open : 2° Van der Schoot Pricilla
junior boys open :  1° Bollen Zenno
senior dames open : 2° Pricilla Van der Schoot

Belgisch Kampioenschap 2019 Luik

Miniemen +47    2° Vervoort Tess
Kadetten + 70  2° Goeyvaerts Reno
Junioren – 59  3° Van Der Schoot Pricilla
Junioren – 76 3° Bollen Zenno
Senioren + 68 3° Van Der Schoor Jennifer
Meisjes min 21   +68  3°  Van Der Schoot Jennifer
min 21   – 68    1° Caitlin Van Vlimmeren
min21   – 68   2° Aileen Van Vlimmeren