Kalender
Kalender
Uitslagen Vervoort Tess 2022/2023
WW Cup Puderbach 22-05-2022 = 3° Pl Juniors +59
Beker van camp Leopoldsburg 13-11-2023 = 1° PL juniors +59
WW Cup Puderbach 1-04-2023 = 1° Pl juniors open
Youth league La Coruna Spanje = 5° Pl – 66 juniors
Lion Cup Luxemburg 23-09-2023 = 3° Pl – 66 juniors
26 November Provinciaal kampioenschap Hove – uitslagen kata
Pupillen gemengd 6/7 jaar
3° Lazarevic Liana
3° Richa Imane
Pupillen meisjes 8/9 jaar
2° Richa Bahia
Pupillen jongens 8/9 jaar
1° Veekemans Lukas
2 ° Mikertchan Ralph
3° Tengrootenhuysen Jules
Pre- miniemen meisjes 10/11 jaar
3° De Wilde Noa
3° Vekemans Luana
Pre- miniemen jongens 10/11 jaar
3° Joosen Alexander
Kadetten jongens 14/15 jaar
2° De Wilde Senne
3° Bollen Rinz
Dames dan graden +16
3° Van Der Schoot Melissa
Heren dan graden +16
2° Veekemans Glen
Kata Teams – 12 gemengd
2° Voris Schoten 4 = Luana – Elena – Noa
3° Voris Schoten 1 = Hala – Alexia – Alexander
26 november provinciaal kampioenschap – Hove – kumite
Pupillen 8/9 jaar
3° Okkerse Emma – pupillen meisjes min
1° Richa Bahia – pupillen meisjes plus
1° Mikertchan Ralph jongens
3° Tengrootenhuysen Jules jongens
Pre miniemen 10/11 jaar
1° De Wilde Noa – meisjes min
2° Lachiri Hala – meisjes min
3° Okkerse Helena – meisjes min
3° De Kimpe Alexia – meisjes min
1° Desenfans Rafael – jongens min
3° Pintelon Viktor – jongens min
1° Vekemans Luana – meisjes plus
3° De Clerck Annemarie – meisjes plus
2° Van Rolleghem Jeroen – jongens plus
3° Van den Bergh Matthias – jongens plus
Kadetten Jongens 14/15 jaar
3° Erdin Sinan – min
1° De Wilde Senne – plus
2° Tanghe Tiago – plus
3° Bollen Rinz – plus
Senioren dames
1° Van Der Schoot Melissa
2° Van Der Schoot Pricilla
Uitslagen najaar 2023
7 oktober 2023 Open Luik
2° Tess Vervoort – 66 juniors
2° Tess Vervoort – 66 min 21
8 oktober 2023 Beker van Hoeselt
Under 12 female min 1° Noa De Wilde
Under 16 men plus 3° Rinz Bollen
4/5 november 2023 Open Dutch – Almere
1° Tess Vervoort min 66 juniors female
2° Rinz Bollen plus 70 kadetten men
3° Luana Vekemans plus 40 preminiemen female
12 november Belgisch kampioenschap Geel
2° Tess Vervoort min 66 juniors girls
3° Noa de Wilde min 35 pre. Miniemen girls.
Will Van Dalen Memorial, Rotterdam 27/05/2023
3° PL Van Den Bergh Mathias PM plus
3° PL De Wilde Senne Kad Plus
1° Pl Swarup Pia Kad Min
1° PL Vervoort Tess Juniors
Maitoshy Trofee, Geraardsbergen 19/03/2023
3° PL Alexia De Kimpe Pup Min
3° PL Luana Vekemans PM Plus
2° PL De Wilde Senne Min Plus
1° PL Vervoort Tess Juniors
3° PL Van Der Schoot Pricilla Dames
3° PL Van Der Schoot Melissa Dames
Vlaams kampioenschap WKF 29/OI/2023 Schoten
Kata pupillen 7/9 jaar 2° Joosen Alexander
Kumite
Pupillen Meisjes Min 3° De Kimpe Alexia
Pupillen Meisjes Plus 3° Lachiri Hala
3° Harutyunian Sara
Pupillen Jongens Min 2° Pintelon Viktor
3° Vekemans Kauli
Pupillen jongens Plus 2° Joosen Alexander
Pre. Min. meisjes Plus 3° Vekemans Luana
Pre. Min. jongens Plus 3° Hniedziejko Gabriel
Min. jongens plus 3° De Wilde Senne
Kad. Meisjes min 3° Swarup Pia
Jun. Meisjes open 3° Vervoort Tess
Sen. Dames plus 2° Van Der Schoot Pricilla
Sen. Heren min 1° Bollen Zenno
Sen. Heren plus 2° Van Hove Lars
Uitslag: Beker van ’t Kamp 13 november 2022 Leopoldsburg (Kumite)
Vekemans Luana 1° PL. pupillen meisjes
De Wilde Noa 2° PL. pupillen meisjes
Harutyung Sarah 3° PL. Pupillen meisjes
Pia Swarup 3° PL. Kadetten meisjes
Vervoort Tess 1° PL. Junioren meisjes
Vekemans Kauli 2° PL. Pr. Pup. jongens
Uitslag: Provinciaal kampioenschap Antwerpen 23 oktober 2022 Hove (Kata)
Meisjes/jongens 6/7 jaar
1° Okkerse Emma
2° Verstappen Bent
3° Vekemans Kauli
Pupillen Meisjes
3° De Wilde Noa
3° De Kimpe Alexia
Pupillen Jongens
1° Joosen Alexander
3° Van den Bergh Matthias
PRE. Miniemen jongens
3° Desenfans Rafael
Miniemen jongens
2° De Wilde Senne
3° Erdin Sinan
Dan graden meisjes + 16
3° Van Der Schoot Melissa
Teams min 12
2° Schoten 5
3° Schoten 1
3° Schoten 2
Uitslag: Provinciaal kampioenschap 23 oktober 2022 Hove (Kumite)
Pre. Pupillen gemengd
1° Vekemans Kauli
3° Verstappen Bent
Pupillen meisjes Pupillen jongens
1° Vekemans Luana 1° Van Den Bergh Matthias
2° De Wilde Noa 2° Joosen Alexander
3° Harutyunyan Sarah
Pre. Miniemen meisjes Pre. Miniemen jongens
1° Okkerse Elena 2° Desenfans Rafael
3° Hniedziejko Gabriel
Senioren dames Miniemen Jongens
1° Van Der Schoot Melissa 2° De Wilde Senne
Senioren Heren Kadetten jongens
2° Pinxteren Robbe 1° Mertens Matiz
Uitslag: Beker Van Hoeselt 9 oktober 2022 (Kumite)
3° Pl. Pupillen Meisjes : Luana Vekemans
3° PL. Miniemen Jongens : Senne De Wilde
3° PL. Kadetten jongens : Matiz Mertens
1° PL. Kadetten meisjes : Pia Swarup
Uitslag: Provinciaal Kampioenschap 29 mei 2022 Berlaar (Kumite)
Provinciaal Kampioenschap 29 mei 2022 Berlaar
Kumite meisjes & dames
Pupillen 1° Vekemans Luana
2° Okkerse Elena
3°De Wilde Noa
Kadetten 1° Swarup Pia
2° Vervoort Axelle
Junioren 1° Vervoort Tess
Kumite jongens & heren
Pupillen 1° Van Den Bergh Mathias
2° Van Rolleghem Jeroen
3° Van den Vonder Rik
Pre. Min. 2° Hniedziejko Gabriel
Miniemen 1° Mertens Matiz
2° Saeijs Benjamin
3° Bairakov Abdoelkariem
Senioren 1° Van Hove Lars
3° Azizi Mohamma afzal
Uitslag: Provinciaal kampioenschap 29 mei 2022 Berlaar (Kata)
Provinciaal kampioenschap 29 mei 2022 Berlaar
Kata
Pre Pupillen gemengd 1° Coolkens Mathis
2° Vekemans Kauli
3° Okkerse Emma
Pupillen meisjes 2° Lachiri Hala
3° De Kimpe Alexia
3° De Wilde Noa
Pupillen jongens 3° Van Den Bergh Mathias
3° Joosen Alexander
Pre-min. meisjes 3° Dnoub Oumaima
Pre-min. jongens 3° Zukowski Simon
Min. jongens 1° Saeijs Benjamin
2° De Wilde Senne
3° Bairakov Abdoelkariem
+16 kyu dames 2° Vervoort Tess
+16 dan dames 2° Van Der Schoot Melissa
3° Van Der Schoot Priscilla
+16 dan heren 1° Azizi Mohammad Afzal
Team – 12 jaar 2° Voris Schoten 3
3° Voris Schoten 1
3° Voris Schoten 2
Team + 12 jaar 1° Voris Schoten
Uitslag: Vlaamse Kampioenschap 15 Mei 2022 Aartselaar
Vlaamse Kampioenschap 15 Mei 2022 Aartselaar
Kata
Pupillen meisjes 2° Harutyunyan Sarah
3° De kimpe Alexia
3° Lachiri Hala
Senioren Heren 1° Azizi Mohammad Afzal
Kumite Dames
Pupillen open 2° De Wilde Noa
3° Vekemans Luana
Kadetten min 1° Vervoort Axelle
3° Swarup Pia
Junioren plus 2° Vervoort Tess
Senioren plus 2° Van Der Schoot Pricilla
Kumite Heren
Pupillen min 3° Joosen Alexander
Pupillen plus 3° Van Den Bergh Mathias
Miniemen plus 3° De Wilde Senne
Senioren min 3° Van Hove Lars
Uitslag: Belgisch Kampioenschap 6 mei 2022 Luik
Belgisch Kampioenschap 6 mei 2022 Luik
2° PL Benjamin Saeijs Miniemen – 50
3° PL Pia Swarup Kadetten + 54
1° PL Tess Vervoort junioren + 59
Uitslag: Krokoyama Cup Koblenz 23 April
Krokoyama Cup Koblenz 23 April
Rinz Bollen 2° PL +55
Eerste oranje band bij Voris seizoen 2021
Heropstart karate vanaf 13 jaar. Op 3 Maart 2021
Locatie : speelplaats school Sint Cordula, is ook gedeeltelijk overdekt.
Gelegen op 150 meter van de de sporthal in dezelfde straat.
Dagen : Woensdag van 18.30 tot 20.00 uur.
Zaterdag van 10.30 tot 12.00 uur.
Afspraak : aan de sporthal, ten laatste 10 minuten voor aanvang aanwezig.
Wij begeven ons gezamenlijk naar de school.
Kleding : sportkledij en sportschoenen, vergeet uw bescherming niet.
Vergunning, verzekering dient in orde te zijn.
Groetjes Fons.
Voorlopige indeling tot en met 12 jaar.
Voorlopige indeling tot en met 12 jaar.
Heropstart vanaf donderdag 12 November
Maandag 8/ tot en met12 jaar 18.15 tot 19.30
Woensdag gevorderden 18.30 tot 20.00
Donderdag 5/7 jaar 18.15 tot 19.15
8/tot en met 12 jaar 18.15 tot 19.30
Zaterdag 5/7 jaar 10.00 tot 11.00
8/9 jaar 10.00 tot 12.30
11/ tot en met 12 jaar 11.00 tot 12.30
Update Lessen Voris Karate aanpassing geldig vanaf 21 september 2020
Maandag Jeugd 8/12 jaar 18.15 tot 19.30
Jeugd 12 plus + gevorderden jeugd bruine band 18.30 tot 19.45
Volwassenen, junior, kadetten, 19.30 tot 21.00
Woensdag wedstrijd training Jeugd 8/12 jaar 18.30 tot 20.00
Volwassenen en junior en kadetten 19.00 tot 20.30
Donderdag Jeugd 5/7 jaar 18.15 tot 19.15
Jeugd 8/12 jaar 18.15 tot 19.30
Volwassenen, junior, kadetten 19.30 tot 21.00
Jeugd 12 plus + gevorderden jeugd bruine band 18.30 tot 19.45
Zaterdag Jeugd 5/7 jaar 10.00 tot 11.00
Jeugd 8/11 jaar 10.00 tot 11.15
Jeugd gevorderd 11.15 tot 12.45
Volwassenen, junior, kadetten 11.15 tot 12.45
Recente reacties